Muhittin Böcek’in son durumuna ilişkin açıklama

79968.jpg

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı ve PM üyesi Aylin Nazlıaka, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi yoğun bakımında tedavi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ettikten sonra açıklama yapan CHP’li Aylin Nazlıaka, “Biz onu kararlılığından, direngen yapısından, mücadele gücünden tanıyoruz. Biliyoruz ve inanıyoruz ki onun o hayata tutunuş biçimi, onun o sıkı sıkıya olan sevdası, yaşama sevinci onu, en kısa zamanda tekrar eski sağlığına kavuşturacak ve yeniden aramızda olacak” dedi.

Aylin Nazlıaka, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumu hakkında genel merkez tarafından sık sık bilgi aldıklarını belirtti.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Özlenen Özkan ise Muhittin Böcek’in sağlık durumuna ilişkin yaptığı açıklamada Böcek’in durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini söyledi.

Prof. Dr. Özlenen Özkan şöyle konuştu:

“İlk geldiği güne göre daha iyi. Herhangi bir organında zarar yok. Enfeksiyon tablosu da geriledi. Ancak hala makineye bağlı. Ara ara ilaçlarını kesiyoruz. Daha iyiye gidiyor ama yine de temkinli konuşmakta fayda var. Çünkü yoğun bakımdaki bir hasta için yüzde 100 konuşmak çok doğru değil. Ama şu an için tedaviye yanıt veriyor gayet iyi”

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum