Kayserispor'dan Başkan Çelik'e ziyaret

KAYSERİ (AA) – Kayserispor Başkanı Erol Bedir ve yönetim kurulu üyeleri Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Çelik, yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek, şehir adına iyi bir yönetim oluşturulduğunu belirtti.

Bu dönemde yapılacak en önemli çalışmanın kulüple şehri barıştırmak olduğunu ifade eden ve yeni yönetimle bunun sağlandığını dile getiren Başkan Çelik, şöyle konuştu:

“Sağolsun Ankara’da Özhaseki Bakanımız, burada biz uğraşarak bu sonucu aldığımız kanaatindeyim. İnşallah takım ligde kalacak. Çabamız, gayretimiz bu yönde. Bundan sonra da ligdeki yerini üst sıralara taşıyacak. Bunu yapacağınızda eminiz. Ama bundan da önemli olan şehirle kulübün barışık olmasıydı. Yaptığınız kombine satışları, vatandaşların soğuk havaya rağmen stada gerçek bir taraftar gibi gelip takımını desteklemesi parayla pulla ölçülemez. Bu galibiyette taraftarın etkisi çok büyük. Çok güzel bir takım oluşturuldu. Size ve Sergen Hoca’ya teşekkür ediyoruz. Ama önemli olan halkımızın bu takıma sezon sonuna kadar aynı desteği vermesi ve yine şehirdeki yönetim dinamiklerinin takıma sahip çıkması. Bizler bundan sonra da elimizden ne gelirse yapmaya yine söz veriyoruz.”

Kayserispor Başkanı Erol Bedir ise, Başkan Mustafa Çelik’e vermiş olduğu destekler nedeniyle teşekkür etti.

Bir aydır sıkıntılı bir süreç yaşadıklarını dile getiren Bedir, “Sıkıntılı süreçte gece gündüz uyumadık ama Sayın Bakanımız ve Sayın Başkanımız da bizimle birlikte uykusuz kaldı. Gelinen noktada o sıkıntılar bir ölçüde geçti. Vermiş olduğunuz desteklere teşekkür ediyorum. Sıkıntılandığımız dönemlerde bize moral verdiniz.” dedi.

Son bir ayda Kayseri’de Kayserispor’la ilgili oluşan ittifakın yıllardır oluşmadığını da vurgulayan Bedir, bugüne kadar böyle birlikteliğe şahit olmadığını kaydetti.

Kayseri’deki tüm yönetim dinamiklerini ziyaret ettiklerini ve şehir adına kulübü yönettiklerini, bu ziyaretlerde de bunu vurguladıklarını dile getiren Bedir, “Herkesten gücü oranında destek bekliyoruz. Gücü olmayanlar da hiç değilse evinde oturduğu yerde Kayserispor’un aldığı sonuçları takip etsin.” diye konuştu.

Kayserispor Başkanı Bedir ile Kulüp Menajeri Reşat Çağan, Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik’e üzerinde adı bulunan 38 numaralı Kayserispor formasını hediye etti.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum