Kayak Federasyonun’dan Hakkarili sporculara malzeme desteği

kayak-federasyonundan-hakkarili-sporculara-malzeme-destegi_ab37566.jpg

Behçet DALMAZ/HAKKARİ,(DHA)-TÜRKİYE Kayak Federasyonu tarafından Hakkari’deki Kayak Spor Kulüpleri’ne 30 adet kayak takımı gönderildi. Kayak Federasyunu Hakkari İl Temcilcisi Turgut Besi tarafından teslim alınan kayak malzemeleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğünde düzenlenen törenle Hakkari Merkez ve Yüksekova ilçesi’ndeki 3 spor kulübü temsilcisine teslim edildi.
Kayak Federasyonu Hakkari il Temsilcisi Turgut Besi’nin girişimleri sonucu Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Hakkarili kayakçılar için 30 adet kayak takımı gönderildi. Kayak Federasyonu Hakkari il Temsilcisi Besi tarafından teslim alınan kayak malzemeleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğünde düzenenen törenle, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdür Vekili Naif Çallı, Gençlik Hizmetleri Spor Şube Müdürü Nevzat Yılmaz ve Kayak Federasyonu Hakkari il Temsilcisi Turgut Besi tarafından Yüksekova Hamit Kesici İlköğretim Kurumu Kayak Kulübü Derneği, Gever Doğa ve Kış Sporları Kayak Kulübü Derneği ile Hakkari Kayak Antrenörleri Gençlik ve Spor Kulüpleri Derneği Temsilcilerine teslim edildi.
Kayak malzemeleri teslim alan Spor Kulüpleri İl Temsilcileri, kendilerine destekte bulunan Türkiye Kayak Federasyonu yetkilileri ve Hakkari il Temsilcisi Besi’ye teşekkür etti. Türkiye Kayak Federasyonu Hakkari il Temsilcisi Turgut Besi ise gönderilen kayak malzemelerini kendilerini mutlu ettiğini belirterek "Desteği olanlara teşekkür ediyoruz. Bundan sonra daha çok malzemenin gelmesi için girişimlerimiz devam edecektir" dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdür Vekili Naif Çallı da "Kayak sporunda birçok başarının elde edildiği ilimizdeki sporcular için daha çok kayak malzemesinin gelmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Kayak Federasyonu’na gerekli girişimlerde bulunmaya devam edeceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum