İşte 3 çocuğunun başını kesen annenin ifadesi

5bcec1e4ae298b57965aec40.gif

Adana’da 3 çocuğunun başlarını bıçakla kesip intihara kalkışan annenin ilk sözleri ortaya çıktı! Caninin, “Ben intihar edecektim, benden sonra onlar da rezil olmasınlar diye çocukları kestim” dediği öğrenildi.

21 Ekim’de merkez Yüreğir’e bağlı Geçitli Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre; Selma Cice (26) sabah eşi tarlaya gidince pencereleri kapatıp tüm kapıları da kilitleyerek evin koridorunda 6 yaşındaki oğlu Mahmut, 9 yaşındaki kızı Semanur ve 11 yaşındaki Mehmet Emin Cice’nin boğazını keserek kafalarını vücudundan ayırarak öldürdü.

BABA KAPIYI KIRARAK İÇERİ GİRDİ

Çocuklarının cansız bedenine bakıp, aynı bıçakla bileklerini keserek intihara kalkışan Selma Cice, aşırı kan kaybedince bayılıp kaldı. Evdeki vahşet, tarladan dönen Cabbar Cice’nin içeriden yanıt alamayınca mutfağın demir parmaklıklarını çıkartıp pencereyi kırdıktan sonra mutfak kapısını da kırmasıyla ortaya çıktı.

Komşular da eve gelerek babayı uzaklaştırıp, sağlık ekiplerine haber verdi. Annenin yaşadığı tespit edilerek Adana Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Çocukların cenazesi ise Adli Tıp Kurumu’nda otopsi yapıldıktan sonra mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Hayati tehlikeyi atlatan ve yoğun bakımda gözetim altında tutulan Selma Cice’nin verdiği ilk ifadesinde, “Ben bu zamana kadar hiç yaşamadım. Çok rezil bir hayatım oldu. O gün de intihar edecektim ancak çocuklarım geride kalıp benim gibi rezil olmasın diye onları da kestim” dediği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürerken, annenin hastanedeki tedavisi devam ediyor.

Kaynak

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum