İnce: “Aramızda ağabey-kardeş ilişkisi var”

ince-chpde-karisiklik-yok-kilicdaroglu-ile-aramizda-agabey-kardes-iliskisi-var_cb155f8.jpg

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri sonrası teşekkür ziyaretini Erzurum’dan başlattı. İnce, “CHP’de karışıklık yok. Kılıçdaroğlu ile aramızda ağabey-kardeş ilişkisi var” dedi.
“9 Eylül yapacağım kampanyanın açılışını ilk Erzurum’dan yapıyoruz”

9 Eylül’de başlatacakları ‘Türkiye’yi Gençlerle Yönetelim’ kampanyasının açılışını Erzurum’dan yapacağını belirten İnce, “9 Eylül günü başlatacağım kampanyanın ilk açılışını Erzurum’da yapacağım. Bu kampanyanın adı Türkiye’yi Gençlerle Yönetelim kampanyası. CHP’nin şu anda 1 milyon 200 bin üyesi var, ben 9 Eylül 2018’den 9 Eylül 2019’a kadar yani 1 yıl içerisinde 18 yaş ile 35 yaş arasında 1 milyon 250 bin genci üye yapacağım. 15 milyon oy aldık hedefimiz 30 milyon oydur” ifadelerini kullandı.

“CHP’de karışıklık yok”

Son çıkan haberlere karşılık CHP’de herhangi bir karışıklığın olmadığını ifade eden İnce, “Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile ağabey kardeş ilişkisi içerisindeyiz. Eşlerimizle birlikte bir yemek yedik, ben genel başkana bir teklifte bulundum onu da basınla paylaştım. Karışma falan yok” dedi.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum