Hamile eşinin dışarı çıkmasına izin vermedi: Çocuğunu kaybetti

5bffadcd66a97cb276e44834.jpeg

Olay, 19 Mart 2018 tarihinde Turgutalp Mahallesi Şehit Er Mustafa Pehlivanoğlu Sokak’ta bulunan 3 katlı binanın en üst katındaki dairede meydana geldi. Merve P. (27) ve Hüseyin B. (36) boşandıktan sonra birlikte yaşamaya devam etti.

Olay günü 5 aylık hamile genç kadın, Hüseyin B.’ye gezmeye gitmek istediğini söyledi, ancak bu isteği geri çevrildi. Bu nedenle yaşanan tartışmanın ardından Hüseyin B. dışarı çıktı.

Bir süre dolaştıktan sonra döndü. Merve P., sehpada duran eski eşine ait tabancayı alıp, kendisine çevirdi. Hüseyin B.’nin genç kadının elinden almak istediği tabanca yine iddiaya göre bir anda ateş aldı. Yanağından giren kurşun Merve P.’nin kafasının arkasından çıktı.

Hüseyin B. koşarak alt kata indi ve komşularından yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık görevlilerinin ilk müdahalesini yaptığı ağır yaralı kadın, İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedavi altına alındı.

Alkollü olduğu tespit edilen Hüseyin B. ise apartmanın giriş kapısında bayıldı. O da ambulansla hastaneye götürülerek tedavi edildi.

HEM BEBEĞİNİ KAYBETTİ HEM ENGELLİ KALDI

Yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Merve P., olaydan 6 gün sonra bebeğini kaybetti. Uzun süren tedavinin ardından da yüzde 54 oranında engelli kaldı.

Kaynak

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum