DHA İSTANBUL – BEYOĞLU’NDA YANGIN PANİĞİ. İSTİKLAL CADDESİ’NDEKİ İŞ MERKEZİNE DE SIÇRADI

 * ALEVLERİ DURDURAN İTFAİYECİLER, 2 KİŞİYİ DE DUMANLARIN İÇİNDEN ALDI

* Tadilat yapılan binan çatısında başladı. İçinde sinema salonu, restoranlar ve bowling salonunun bulunduğu İstiklal caddesi’ndeki binaya sıçrayan yangının İtfaiye ekipleri daha fazla büyümeden söndürdü..

Zeki GÜNAL, İstanbulDHA

Beyoğlu’nda tadilat yapılan bir binanın çatısında çıkan yangın İstiklal Caddesi’nde sinema salonu, restoranlar ve bowling salonunun bulunduğu bir binaya sıçradı. Yangının büyümemesi için caba gösteren 2 kişi dumandan etkilenip baygınlık geçirdi. İtfaiye ekipleri tarafından bulundukları yerden çıkarılan 2 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı.

TADİLAT YAPILAN BİNADA BAŞLADI

Şehit Muhtar Mahallesi Kurabiye sokak üzerinde tadilat halindeki bir binanın çatısında başlayan yangın büyüdü. İstiklal Caddesi üzerinde içinde sinema salonu, restoranları ve bir bowling salonunun bulunduğu binaya sirayet eden yangına itfaiye ekipleri müdahale etti.

İTFAİYE 2 KİŞİYİ DUMANLARIN İÇİNDEN ALDI

Bu sırada kendi çabalarıyla alevleri durdurmaya çalışan 2 kişi dumandan etkilendi ve baygınlık geçirdi. Bu kişileri itfaiye ekipleri kurtardı ve binadan çıkardı. Ambulansa konulan yaralılar hastaneye götürüldü.

İTFAİYECİLER BİTKİN DÜŞTÜ AMA YANGINI SÖNDÜRDÜ

3 itfaiye takımının müdahale ettiği yangın yoğun çabalar sonucu söndürüldü. Soğutma çalışmalarının ardından dışarıya çıkan itfaiye erlerinin bitkin düştükleri görüldü. Yangının çıkış nedeninin belirlenmesine yönelik çalışmalar sürüyor.

araştırışlıyor.

Görüntü dökümü

-Tadilat halindeki binanın çatısında çıkan yangın

-İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi

-Yangının İstiklal Caddesi’ndeki binaya sıçraması

-Yangına müdahale derken dumandan etkilenenlerin itfaiye ekiplerince dışarıya çıkarılmaları

-Baygın halde ambulansa taşınan kişiler

-Sağlık ekiplerinin müdahalesi

-Yangına müdahale edip dışarıya çıkan itfaiyecilerin yerde bitkin halde oturmaları

-Genel ve detay görüntüler


dhafeed

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum