Dergilik’ten kasımda 2,6 milyon dergi, 908 bin gazete okundu

dergilik_v2_480x360.png

İSTANBUL (AA) – Dergilik uygulamasında geçen ay 2,6 milyon dergi, 908 bin gazete ile birlikte 3,5 milyon yayın okundu.

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, 2017’de yüzde 477’lik büyüme kaydeden Dergilik, yılbaşından bu yana yaklaşık 16,6 milyon yayını okuyucuyla buluşturdu.
Okuyucuların gazete ve dergilere en hızlı ve kolay şekilde erişimini sağlayan ve sağladığı görsel zenginlikle okuma alışkanlıklarına yeni bir yön veren Dergilik, 2017’nin 11 ayında 4 milyon kullanıcı tarafından indirildi.

Yenilikçi yapısıyla dikkati çeken uygulama, dergi ve gazeteleri indirip istenildiği zaman internet olmadan da okuyabilme imkanı sağlıyor.

Rafındaki gazete sayısını her geçen gün artıran Dergilik, kasımda Hürriyet, Sabah, Daily Sabah, Milliyet, Vatan, Akşam, Güneş, Star, Türkiye, Takvim, Karar, Yeni Birlik, Yeni Şafak, Fotomaç ve İstanbul Ticaret Odası gazetesinden oluşan ulusal gazeteler listesine Fanatik ve Posta’yı da ekleyerek toplam 24 gazeteye ulaştı.
Türkiye’nin en büyük şehirlerine ait yerel gazeteler Erzurum Pusula Gazetesi, Samsun Haber Gazetesi, Ankara Sonsöz Gazetesi, Eskişehir Anadolu ve İzmir Yeni Asır’ı bünyesinde barından Dergilik, kasımda Bursa’dan A Gazete ve Antalya’dan Yeni Alanya’yı da bünyesine kattı.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum