Cumhur İttifakı’ndan Yenikapı’da miting

1553428339128-41690-eed-21591-c-9-b-89-acfee-56-be-8-da-59.jpg

Erdoğan ve Bahçeli, halka hitap edecek

AKP ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın Ankara ve İzmir’den sonra yaptığı üçüncü ortak miting, İstanbul’da gerçekleşiyor.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yenikapı’daki “Büyük İstanbul Mitingi”nde halka hitap edecek. Mitingde ilk olarak AKP ve MHP’nin İstanbul adayı Binali Yıldırım konuşuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Sayın Cumhurbaşkanım, MHP’nin sayın Genel Başkanı, Türkiye sevdalısı değerli kardeşlerim Yenikapı ruhunu yaşatan kahraman İstanbullular… İstanbul, sen şehirlerin şahısın. İstanbul sen şehirlerin sultanısın. İstanbul peygamber efendimizden müjdesin.

Şehitler, gaziler emanetisin. İstanbul, Fatih Sultan Mehmet’in fethetti, Mimar Sinan’ın süslediği, Atatürk’ün işgalden kurtardığı, Recep Tayyip Erdoğan’ın çöpten çukurdan çamurdan susuzluktan çıkararak İstanbul… 1994’ten beri gönül coğrafyamızın lideri, mazlumların kardeşi, suskun dünyanın sesi Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olarak İstanbul’a hizmet etme fırsatı bulduğum için rabbime şükrediyorum.

Parti ayrımı yapmadan herkese hizmet götüreceğiz.

Ayrıntılar geliyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum