Çocuklar anneleri için parfüm üretiyor

cocuklar-anneleri-icin-parfum-uretiyor_ad8a673.jpg

İSTANBUL (AA) – Annelerin Günü’nü daha anlamlı kutlamak adına minikler, mutluluk kokan bir etkinlikte buluşuyor. “Dünyanın Unutulmayan Tek Kokusu” sloganıyla hayata geçirilen “Anne Kokusu” Kampanyası, Palm City Mersin AVM, CarrefourSA Bursa AVM ve CarrefourSA İçerenköy AVM’de devam ediyor.

Çocukların annelerine özel koku üretmek için bir araya geldiği etkinlikte, Anneler Günü’nde yüzlerce çocuk, annelerine kendi imal ettikleri kokuları hediye ediyor. Anne sevgisini ön plana çıkaran etkinlikte minikler, bir tutam çiçek kokusuna sevgilerini de katarak annelerine vücut spreyi hazırlıyor.

Çocuklar annelerine özel koku üretmek için bir araya gelerek, kendi seçtikleri kokularla oluşturdukları parfümlerin isimlerini de kendileri belirliyor. Anneler Günü özelinde 3 AVM’de 11 Mayıs’ta başlayan etkinlik, AVM ziyaretçilerine özel anlar yaşatırken, henüz annesine ne alacağına karar verememiş çocuklara da hediye konusunda yardımcı oluyor.

Annelerine kendi ürettikleri kokuları hediye etmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden çocuklar, anneleri için parfüm üretmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi. Anneler de Anne Kokusu Kampanyası’nı çok beğendiklerini söyledi.

Anne Kokusu çok özel bir kampanya

Anne Kokusu Kampanyası’yla ilgili AA muhabirine açıklama yapan Nuit Reklam Ajansı Başkanı Tuba Kılıç Almalı, kampanyanın 3 AVM’de eş zamanlı gerçekleştiğini vurgulayarak, şöyle konuştu:

“Anne Kokusu çok özel bir kampanya çünkü içinde anne var. Kampanyaya katılım tamamen ücretsiz olup herkes katılabiliyor. Çocuklar anneleri için kendi tercihleriyle bir kokuyu oluşturuyorlar. Annelerinin nasıl kokmalarını istediklerini belirliyorlar. Tabii ki anneye çocuğun kendi tercihiyle oluşturduğu bu koku çok özel geliyor. Anneler çocuklarından harika bir hediye alıyor.”

Kokuları çocukların nasıl ürettiğini anlatan Almalı, “Bu kokular da alt, orta ve üst notalar gibi çeşitler var. Koku çubuklarından da çocuklar kokuları koklayarak alt, orta veya üst notalardan hangilerinin olacağına karar veriyor. Daha sonra bunların son olarak karışımını elde ediyor. Annesine de kendi karışımlarıyla elde ettiği kokuyu sunuyor.” diye konuştu.

Kendisinin bir anne olduğuna değinen Almalı, kampanyanın Anneler Günü’nde saat 20.00’de son bulacağını söyledi.

Anneler Günü’nde Anne Kokusu Kampanyasına tüm anne ve çocukları beklediğini dile getiren Almalı, “Anneler bence dünyanın en fedakar ve sahiplenici bireyleri. Çocuklar ise en masum olanları. Bir anne olarak da tüm anne ve çocukları sevgiyle kucaklıyor ve Anneler Günü’nü kutluyorum.” dedi.

Muhabir: Lale Bildirici

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum