Başkan Toçoğlu'na ziyaret

SAKARYA (AA) – MÜSİAD Sakarya Şube Başkanlığına seçilen Yaşar Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Coşkun ve yönetimi, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunarak, dernek hakkında bilgi verdi.

MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin 124 üyesinin, kentte 7 bin kişiye istihdam, ülke ekonomisine de 2,5 milyar liralık katkı sağladığını belirten Coşkun, “Hedefimiz ekonomiye olan bu katkıyı daha da arttırmaktır. Sizlerle birlikte ekonomik ve sosyal anlamda üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Bu zorlu süreçte Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Toçoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Şehrin gelişimi için herkesin üzerine düşen görevler olduğunu dile getiren Toçoğlu, şunları söyledi:

“Bunun bilincinde olmalıyız. Ayrıca iş istihdamına sağladığınız katkıyı çok önemsiyorum, hem bu dünyada hem de ahirette sizle birlikte gelecek bir konu, değerli bir çaba. İnsanların evine ekmek götürmesine vesile olmak müthiş bir duygudur. Bu anlamda sizleri de tebrik ediyorum. Önemli bir boşluğu dolduruyorsunuz.”

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum