ATO Başkanvekili’ne yumruklu saldırı!

Ekran-Resmi-2018-04-09-17.13.30.jpg

AnkaraTicaret Odası’na (ATO) gelen bir grup, Başkanvekili Mustafa Deryal’a yumruklu ve tekmeli saldırıda bulundu. Aldığı darbelerle merdivenden yuvarlanan ve burnu kırılan Başkanvekili Deryal’a saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı. ATO Başkanı Gürsel Baran, 35- 40 kişilik bir grubun Deryal’ı darp ettiğini belirterek, “Hayatında karıncayı incitmemiş, 62 yaşındaki arkadaşımıza yapılan bu saldırıyı kınıyoruz” dedi.

DHA’nın haberine göre; ATO binasına öğle saatlerinde gelen bir grup, Başkanvekili Mustafa Deryal’a yumruklu ve tekmeli saldırıda bulundu. Aldığı darbelerle merdivenden yuvarlanan ve burnu kırılan Deryal, TOBB ETÜ Hastanesi’nde tedaviye alındı. Olayla ilgili açıklama yapan ATO Başkanı Gürsel Baran, şunları söyledi:

“Bugün Ankara Ticaret Odası’nda hiç olmaması gereken bir olay yaşandı. ATO Başkan Yardımcımız Mustafa Deryal, ATO Meclis Başkanı Nuri Gürgür’ü ziyaretten ayrılırken, fuaye alanında 35-40 kişilik bir grup tarafından darp edildi. Olay yerine sevk edilen emniyet güçleri grubu biber gazı kullanarak dağıttı. Yüzüne aldığı darbeler sonucu yaralanan Başkan Yardımcımız, sağlık ekiplerimizin ilk müdahalesinin ardından TOBB ETÜ Hastanesi aciline kaldırıldı.”

 

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum