Doğan: “Kimseye istediğini vermedim, vermeyeceğim”

aslihan-dogan-turan_16_9_1539234472.jpg

Herkes Arda Turan’ın yaptığı saygısızlığı eleştirirken bir yandan da gözler Turan’ın hamile eşi Aslıhan Doğan’ın nasıl tavır alacağını bekliyordu.

Karşılıklı açıklamaların sonrasında Arda Turan’ın eşi Aslıhan da gecenin ilerleyen saatlerinde attığı bir mesajla bundan sonraki tavrının ne olacağını ortaya koydu.

Olayların ardından gözler doğumuna 2 hafta kalan Aslıhan Doğan’a çevrildi. Doğan, Instagram sayfasında konuyla ilgili bir açıklama yayınladı:

“Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım bir çok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allah’ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar…”

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum