Arda Turan’ın vukuatları saymakla bitmiyor

5bbe4a7666a97c2d9bcf47f8.jpeg

Skandalları bitmek tükenmek bilmeyen Arda Turan’ın karıştığı iddia edilen bu korkunç olayı, şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, Habertürk’ten Esin Övet’e anlattı.

Yıldız oyuncu ise kamuoyunu sarsan iddiaları, “Basit bir tartışma” olarak nitelendirdi.

İşte Arda Turan’ın vukuatları:

22 Kasım 2006: Galatasaray’ın Bordeaux maçında rakip takımoyuncularından Jurietti’ye kafa attı, kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.

21 Nisan 2010: Bursaspor maçının hazırlıklarını Florya’da yapan Galatasaray’ın idmanında Arda Turan ve Caner Erkin, bir ikili mücadele sonrasında birbirine girdi. Bu sırada Arda, arkadaşına yumruk atarak dudağını patlattı.

9 Mayıs 2015: Arda, Atletico’da forma giydiği dönemde Barcelona maçındaki bir pozisyonda çıldırdı. Yaşanan pozisyon sonrasında faul çalınmayınca kramponunu çıkartarak yan hakemin olduğu bölgeye doğru fırlattı.

6 Haziran 2017: Arda Turan, Milli Takım’ın Makedonya ile golsüz berabere kaldığı özel maçın ardından uçakta gazeteci Bilal Meşe’ye saldırdı. Ardından ‘Yine olsa yine yaparım’ diyerek Milli Takımı bıraktığını açıkladı.

4 Mayıs 2018: Sivasspor maçında müsabakanın yardımcı hakemine saldırısı ve orta hakemine yönelik hakareti nedeniyle 16 maç men ile tarihi bir cezaya çarptırılan Arda Turan’ın hakemlere, “Şerefsizler! Hepinizi öldürmek lazım!” dediği ortaya çıktı.

Kaynak: Hürriyet

 

 

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum