Arda böyle kavga etti: İşte o görüntüler

arda-turan-berkay-aUxl_cover.jpg

Başakşehirli Milli Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin arasında ne yaşandı. İşte o gece yaşananlar. Emrullah Erdinç’in özel haberi…

Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin’in İstanbul Emirgan’da başlayan Etiler’deki bir hastanede devam eden silahlı gecenin yaşananları.

Emirgan’daki eğlence mekanının kapısı. Her şey sakin gibi görünüyor. Ama içeride fırtınalar esiyor.Çünkü kamera açısının olmadığı bir alanda Arda Turan şarkıcı Berkay Şahin’in burnuna kafa attı.

Saatler sabaha karşı 06.21. Eğlence mekanından önce şarkıcı Berkay çıkıyor. Kavgada burnu kırılan Berkay Şahin, sinirle elindeki şişeyi hızlıca yere atıyor. Berkay’ı barın dışındakiler sakinleştirmeye çalışıyor ama Berkay Şahin el işaretiyle, uzak durmasını istiyor. Ama barın dışındakiler, Şahin’i yalnız bırakmıyor. Hatta eğlence merkezinin işletmecisi Umut Evirgen’de şarkıcının yanına gidiyor.

Berkay’ın yanındakiler, şarkıcıyı caddenin karşısındaki otobüs durağına doğru götürüyor. Herkes Berkay Şahin’i sakinleştirmeye çalışırken bu kez, saatler 06.22’yi gösterdiğinde kameranın açısına Trabzonsporlu milli futbolcu Burak Yılmaz giriyor.

Burak Yılmaz’ı kapıdakiler görevliler durdurmak istese de başarılı olamıyor. O da Berkay Şahin’in yanına doğru ilerliyor. Burak’tan tam 1 dakika sonra bu kez saatler 06,23’ü gösterdiğinde kavganın diğer tarafı, milli futbolcu Arda Turan kameranın açısını giriyor. Ayakta durmakta zorluk çeken milli futbolcuyu etrafında bulunun 8 kişi durdurmakta zorluk çekiyor. Arda Turan otobüs durağının da bekleyen Berkay Şahin’in yanına gitmek istiyor. Ama yanındakiler ikilinin sokakta kavga etmemesi için büyük çaba harcıyor. Hatta devreye oyunculur Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak giriyor.Onlar da Arda Turan ile konuşarak, milli futbolcuyu sakinleştirmeye çalışıyor.

Saatler 06:25’i gösterdiğinde otobüs durağında burnu kırık halde bekleyen Berkay Şahin taksiye bindiriliyor ve hastaneye götürülüyor. Futbolcu Arda Turan da, şarkıcı Berkay’ın hastaneye gittiğini öğrenince, aynı hastaneye doğru yola çıkıyor.

Ne olmuştu?

Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavgaya dair polis tutanağı ortaya çıktı.

Arda Turan – Berkay kavgasının polis tutanağı ortaya çıktı

‘hanımefendiyi yarın eğlendirin, benden’

Milli Futbolcu Arda Turan’ın o geceki olayları Berkay’la yaşadıklarıyla sınırlı değil. Ünlü model Gizem Barlak’tan o geceye dair iddialar da çok konuşulmuştu.

Gizem Barlak’tan Arda Turan iddiası: ‘hanımefendiyi yarın eğlendirin, benden’

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum