Akşener: “Beteri olmaz diyorduk ama Sayın Bahçeli yaptı yapacağını”

meral-aksenerin-istanbul-mitingleri-iptal-h1529654681-c30167.jpg

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti grup toplantısında yaptığı konuşmasında MHP ve Devlet Bahçeli’ye yüklendi

Akşener’in konuşmasından satır başları:

Geçtiğimiz hafta evimin önüne kadar uzanan hadiseye değinmek istiyorum. Yaşadığımız onca şeye rağmen artık beteri olmaz diyorduk ama Sayın Bahçeli yaptı yapacağını. Türk siyasetine, kara bir leke çaldı. Ne Türkiye ne de Türk Milliyetçiliği için bir gelecek vadetmediğini açıkça ortaya koydu.

Yaşadığımız onca şeye rağmen, artık daha “beter”i olmaz, diyorduk ama “Sayın Bahçeli” yine yaptı yapacağını.Türk siyasetine, kara bir leke çaldı. Ne Türkiye, ne de Türk milliyetçiliği için gelecek vadetmediğini açıkça ortaya koydu.

Sayın Bahçeli,Sen, Cumhuriyet’in kurucu iradesinin, Türk milliyetçiliğinin bayrağını düşürdün. Sen, onu saray kapısına serecektin ki, biz razı olmadık. Milliyetçilik, 1100 odalı saray bahçelerinde kök salmaz Sayın Bahçeli!

Sayın Bahçeli, Türkiye seninle yeterince zaman kaybetti.Ben de seninle daha fazla vakit kaybedecek değilim. Sanma ki söyleyecek söz bitti.Sanma ki bu cesur yürekler seni affetti.İYİ Parti’nin büyük hedefleri var. Sen geç köşeye otur, biz memleket meselesi konuşalım.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum