CK Boğaziçi Elektrik’ten müşterilerine sigorta desteği

electricity.jpg

CK Boğaziçi Elektrik, aylık elektrik faturası 82 lira ve üzerindeki konut aboneleri ile faturaları 100 lira ve üzerindeki ticarethane abonelerine sigorta paketi hediye edecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, CK Boğaziçi Elektrik, Güneş Sigorta ile iş birliğine giderek ‘Enerjimle Evim Güvende’ ve ‘Enerjimle İşyerim Güvende’ kampanyalarını başlattı.

Buna göre aylık elektrik faturası 82 lira ve üzerindeki konut abonelerine ‘Enerjimle Evim Güvende’, aylık faturası 100 lira ve üzerindeki ticarethane abonelerine de ‘Enerjimle İşyerim Güvende’ kampanyası kapsamında konut ve işyerleri için ücretsiz sigorta güvencesi sağlanacak.

Kampanya kapsamında serbest tüketicilere sunulan ‘Enerjimle Evim Güvende’ paketiyle tüketime göre 5 bin lira veya 10 bin lira limitle, ‘Enerjimle İşyerim Güvende’ paketiyle ise yine elektrik tüketim miktarına göre 10 bin lira veya 20 bin lira limitle yangın, doğal afet, hırsızlık, dahili su basması gibi durumlarda ücretsiz sigorta imkanı sunulacak.

Kampanyalardan yararlanmak için her yıl Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen serbest tüketici limitleri içinde yer almak gerektiğine işaret edilen açıklamada, 2017 yılı için aylık elektrik faturası 82 lira, 2018 için ise aylık elektrik faturası 68 lira ve üzerinde olan tüketicilerin bu kapsama girdiği hatırlatıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, “Lider şirket olma misyonumuzla abonelerimize sunduğumuz her özel çözümde sektörünün öncüsü şirketler ile iş birliği yaparken, bu kampanyalarda sigorta sektörünün lider şirketlerinden Güneş Sigorta ayrıcalığı ile müşterilerimizin yanındayız.” ifadelerini kullandı.

CK Boğaziçi Elektrik, İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere toplam 4,5 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti veriyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum