İnşaat ve gayrimenkul sektörünün kalbi Bursa’da atıyor

insaat-ve-gayrimenkul-sektorunun-kalbi-bursada-atiyor_c89d1e7.jpg

11 Nisan Çarşamba günü kapılarını açacak olan Bursa Gayrimenkul Fuarı, BTSO öncülüğünde 3. kez organize edilecek. 3 salonda yurt içi ve yurt dışından gelecek önemli yatırımcıları ve nihâi tüketicileri ağırlayacak olan Bursa Gayrimenkul Fuarı, son yıllarda inşaat sektöründe yapılan yatırımlar ile sektörün en önemli buluşmaları arasında yer alıyor.

BTSO Başkanı İbrahim Burkay, eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan her iki fuarın da inşaat ve gayrimenkul sektörünün gelişimine büyük katkı sağladığını söyledi ve Türkiye ekonomisinin lokomotif şehri Bursa’yı fuarcılıkta bir marka yapma yolunda ilerlediklerini ifade etti. Başkan Burkay, her iki fuarın da sektöre ayrı bir moral ve güç getirdiğini vurgularken, “BTSO olarak şehrin fuarcılık vizyonuna yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz. Fuarlarımız ekonomimizin canlanmasına ve ürünlerimizin dünyaya tanıtılmasına da büyük katkı sağlıyor” dedi.

Başkan Burkay, Rising City Bursa Gayrimenkul Fuarı’nın iştirakçi sayısının her sene daha da arttığının altını çizerken, fuarın kısa süre içerisinde sektöre yön veren ve gözde bir organizasyon haline geldiğini de kaydetti. Başkan Burkay, “Bursa, gayrimenkul ve inşaat sektörünün kalbinin attığı en önemli merkezlerden birisidir. Kentsel dönüşüm projeleriyle birlikte sektörde ciddi bir hareketlilik yaşanıyor. Bu fuarımızda da birçok firmamız, özel indirim ve kampanyalarla konut, kentsel dönüşüm ve işyeri projelerinin lansmanını yapma imkanı yakalayacak. Onlarca gayrimenkul projesinin tanıtılacağı ve sektörümüze büyük hareketlilik kazandıran fuarlarımıza katılan tüm sektör temsilcilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Fuarlar, 11 – 14 Nisan 2018 tarihlerinde 11.00 – 20.00 saatleri arasında, 15 Nisan 2018 tarihinde ise 11.00 – 19.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum