Emlak piyasasını canlandırmak için bir teşvik: Ege Yapı’dan ev alanlara Etstur’dan seyahat çeki

MjIzNTg3Nz-ege_yapi_gruptan_3_yeni_proje_daha.jpg

Türkiye’de konut fazlası olduğu ara ara haberlerde gündeme gelmekle birlikte her geçen günde yeni konutların inşa edildiğini de görmekteyiz.

Konut fazlası olan bir bölgede konut satışı yapmak helede fiyatlar orta -alt sınıfın erişemeyeceği tutarlarda ise satış işlemi oldukça zor olsa gerek. Bunun için emlak piyasasında kampanyalara yani emlak piyasasını canlandırmak için adımlar atılmaya başlandı diyebiliriz. Örneğin aşağıda ayrıntılı haberini sunduğumuz Ege Yapı’dan ev alanlar Etstur’dan dünyanın her yerinde geçerli seyahat çeki kazanıyor gibi seyahat çeki kampanyaları şimdilik ilk girişimler.

Ege Yapı, Batışehir ve Kordon İstanbul’dan ev sahibi olanlara dünyayı gezdiriyor

Ege Yapı’dan yapılan açıklamaya göre, Etstur ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Ege Yapı’nın Batışehir ya da Kordon İstanbul projesinden 10 bin TL peşin ve 0,79 vade farkı ya da 60 ay boyunca 0 faiz imkanıyla ev sahibi olanlara, dünyanın her yerinde geçerli olacak 42 bin TL’ye varan “Etstur Seyahat Çeki” hediye edilecek.

Kısa bir süre için geçerli olacak kampanya ile Ege Yapı’dan ev sahibi olanlar, 2018 yılına hem yeni bir ev sahibi olarak başlayacak hem de yeni yılda Etstur Seyahat Çeki ile diledikleri zaman dünyanın herhangi bir yerine tatile gidebilecek.

Toplam 108 bin metrekare peyzaj alanı ve 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar daire seçenekleri ile A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındıran uluslararası ödüllü proje Batışehir’de, hiç peşinat ödemeden 2 bin 450 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi veya ödemeye 2019’da başlayarak ev sahibi olmanın yolunu açıyor.

Levent ve Maslak’a komşu, TEM’e 2 dakika, Havaray ve metroya yürüme mesafesinde, suyun kıyısındaki ömre bedel proje Kordon İstanbul, her detayı özenle düşünülmüş sosyal alanlarının yanı sıra bünyesinde sanat atölyesi, özel sinema salonu, kütüphane, karaoke odası, müzik stüdyosu, çocuk oyun kulübü, hobi odaları ve misafir odası gibi ayrıcalıklar bulunduruyor.

Kordon İstanbul’daki ayrıcalıklı yaşamın kapıları, 10 bin TL peşin ve 0,79 vade farkı ya da 60 ay boyunca 0 faiz ödeme avantajlarıyla açılıyor.

 

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum