Silk and Cashmere’den ‘Black Friday’ rekoru

1511789452_SilkandCashmere_BlackFriday__4_.jpg

Türkiye’de ilk kez 2012 yılında Silk and Cashmere‘in başlattığı Black Friday kapsamında tüm ürünlerini sadece bir günlüğüne yarı fiyatına sundu. Her sene dünya çapında yoğun ilgi gören Black Friday’e Türkiye’de 6. kez liderlik eden Silk and Cashmere toplam 50 bin’e yakın ürün satarak ve 10 bini aşkın müşteriye hizmet sağlayarak geçtiğimiz yılların rekorunu kırdı.

Marka her sene olduğu gibi bu sene de Black Friday’e özel, mağazalarını sabah 08:00’dan akşam 00:00’a kadar açık tutarak alışveriş severlere ekstra zaman tanıdı. Türkiye’de Akasya, İstinyepark ve Akmerkez, yurtdışında ise Londra mağazası başı çekti. www.silkandcashmere.com ise tek bir günde şu ana kadar aldığı en yüksek sipariş sayısına ulaştı ve tek bir günde bir milyon TL satışı aştı. Markanın CMO’su Ferhat Zamanpur “Türkiye perakende sektörü için çok ciddi bir e-ticaret başarısına ulaştık ve bunun için çok gururluyuz. Tüm ekibimizin 8 aydır özenle hazırlandığı bu özel günü sektörümüze tanıtmış olmak bizi ayrıca sevindiriyor” dedi.

Silk and Cashmere‘in Black Friday fırsatından erkenden yararlanmak isteyenlere özel olarak hazırladığı ön satışta 2.000 TL’den başlayan çeklerin tamamı Perşembe sabahı tükendi. Ayrıca yılın tek günlük en büyük kampanyası Black Friday, Silk and Cashmere tutkunlarına önemli bir fırsat sunarken, markayı ve koleksiyonları ilk defa keşfetmek isteyenlere de benzersiz bir alışveriş deneyimi sundu.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum