Konkordatoya iki şirket daha dahil oldu

30f2bcd8a6a4c752_636x350.jpg

Sözcü’nün aktardığı habere göre, İstanbul’da bulunan ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren Bortruck Lojistik konkordato talebinde bulundu.

Gebze’de çelik endüstrisinde faaliyet gösteren Çel-Mer’in konkordato süresi uzatılırken, ofis malzemeleri satan Maya Kırtasiye de konkordato başvurusunda bulundu.

1986’da İstanbul Bayrampaşa’da üretime başlayan Çel-Mer Çelik Endüstrisi AŞ, 95 bin metrekare açık, 30 bin metrekare kapalı alan üzerinde Gebze’de faaliyetini sürdürüyor. Firma, İran, Suriye, Lübnan, İsrail, Bulgaristan, Yunanistan ve benzeri komşu ülkelerin yanı sıra Almanya Fransa ve İtalya gibi Avrupa ülkelerine de fiilen ihracat gerçekleştiriyor. Şirketin konkordato süresi 27 Eylül 2018 tarihinde 2 ay daha uzatıldı.

1997’de Hamle Nakliyat markasıyla faaliyete başlayan Bortruck Lojistik, lojistik sektörünün tanınan firmalarından ve 2010’da Borusan Lojistik tarafından ‘Yılın Tedarikçisi’ seçilmişti.

20 yıldır ofis malzemeleri toptancılığı yapan Maya Kırtasiye’nin konkordato süreciyse 25 Eylül 2018 tarihinden itibaren başladı.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum