İzol: “MTSO Mersin’in çatı kuruluşudur”

izol-mtso-mersinin-cati-kurulusudur_ee6f2c3.jpg

Mersin Girişimci İşadamları Derneği (MEGİAD) Başkanı Mehmet Serkan İzol, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MTSO) yeni yönetimini tebrik etti.

MTSO geçtiğimiz günlerde yeni başkanını, yönetimini ve meclis başkanını seçti. Seçim sonucunda başkanlığa Ayhan Kızıltan, Meclis başkanlığına ise Hamit İzol seçildi. MEGİAD Başkanı Mehmet Serkan İzol’da, yayınladığı mesajla yeni başkanlar Kızıltan ve yönetimini tebrik ederek başarılar diledi.

MTSO’nun Mersin adına en önemli kuruluşlarından biri olduğunu belirten İzol, “MTSO, Mersin adına büyük önem taşıyan, kentimizi ortak paydada toplayan çatı kuruluşudur. Seçilen yeni başkan ve yönetiminin kentimize faydalı işler yapacağından hiç şüphemiz yoktur. Mersin’in ileriye taşınması adına faaliyet gösteren öncü bir kuruluş olma özelliği taşıyan MTSO, geçmişte olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da kentimizin menfaatleri için çalışmalar yapacağı ve tüm STK, kurum ve kuruluşları bir araya getirerek kentimizin kalkınmasında etkin rol oynayacağından eminiz. Mersin GİAD ailesi olarak MTSO’nun geçmiş dönem başkanı Şerafettin Aşut ve yönetimine kentimiz adına vermiş olduğu hizmetler için teşekkür eder, yeni seçilen başkan Ayhan Kızıltan ve yönetimine başarılar dileriz. Biz de Mersin GİAD olarak MTSO’nun yaptığı çalışmalarda kendilerine destek olmak için çaba sarf edeceğimizi ve güçlü Mersin için el ele vereceğimizin bilinmesini isteriz” dedi.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum