Anket doldur para kazan!
Aksoy Araştırma

İş Bankası’ndan Texas çıkarması

4-halka-acilan-ilk-kapi-e1508504143870-1300x470.jpg

(Finansgundem) / İş Bankası, Texas Austin’de düzenlenen dünyanın en büyük dijital inovasyon etkinliği South by Southwest’te (SXSW) Trade Show fuarında ülkemiz girişimlerine ait başarılı teknolojik işlerin sergileneceği TurkishStation alanını destekliyor.

Etkinlik kapsamında 11-14 Mart arasında açık olacak TurkishStation stant alanında Workup girişimlerinden Overstruct ve Pacer’ın ürünleri, İş Bankası desteğiyle sergilenecek ve dünyanın farklı noktalarından gelen katılımcılara tanıtılacak. Ayrıca, İş Bankası’nın teknoloji iştiraki SoftTech tarafından geliştirilmiş ve ihraç edilebilir ürünlerinin, Silikon Vadisi’ndeki inovasyon merkezi Maxitech aracılığıyla tanıtımı da yapılacak.

Bağımsız yaratıcı ajans PictaWorks tarafından Türkiye’den iyi işlerin potansiyelini ortaya çıkarmak için tasarlanan SXSW Trade Show TurkishStation’da potansiyellerini ortaya çıkaracak olan girişimler, 12 Mart akşamı düzenlenecek, Türkiye’den ve dünyanın farklı yerlerinden startup kurucuları, yatırımcılar, global şirket yöneticilerinin katılacağı ayrı bir resepsiyonda sahneye çıkıp projelerini tanıtacaklar.

İş Bankası, girişimcilik ekosistemine yönelik yürüttüğü faaliyetler ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ihtiyaç duyulan teknoloji odaklı iş yapış biçimlerinin yaygınlaşması ve katma değerli dijital iş modellerinin hayata geçebilmesine destek oluyor. Banka, SXSW Trade Show alanında TurkishStation’ı destekleyerek, Türkiye’den çıkan fikirlerin ve projelerin globaldeki girişimcilik ekosisteminin paydaşlarıyla buluşmasına imkân tanıyor.

SXSW TurkishStation’dan görüntü ve içerikler, İş Bankası ve Workup’ın sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

Dünyanın birçok ülkesinden geniş bir katılımın olduğu dijitalleşme, teknoloji, film, müzik ve oyun trendlerini kapsayan interaktif festival SXSW etkinliği, 1986’dan bu yana her yıl mart ayında Texas’ta gerçekleştiriliyor. Bu yılki etkinlik, 9-18 Mart 2018 tarihleri arasında yine Texas’ın başkenti Austin’de düzenlenecek.

Instagram @isbankasi

Facebook @isbankasi

Twitter @isbankasi

Instagram @workupisbankasi

Facebook @workupisbankasi

Twitter @workupisbankasi

Web: http://TurkishStation.com

Yazıyı paylaşın:
Top
big data blogu