Fatura ödemelerinde Pavo dönemi

ide280.jpg

Yazarkasa alanında anahtar çözümler sunan Pavo, tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Yeni özellikler ve inovatif çözümlerle dikkat çeken Pavo ile Türkiye genelinde 200’den fazla kurumun fatura ödemesi yapılabiliyor.

Türkiye’nin en yenilikçi yatırım bankası konumundaki Aktif Bank’ın iştiraki olan Pavo, müşterilerine başta yazarkasa (ÖKC, Ödeme Kaydedici Cihaz) olmak üzere, elektronik ödeme sistemleri alanında tasarımdan üretime kadar anahtar teslim çözümler sunmaya devam ediyor. Pavo cihazlarına eklenen üç yeni özellik tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor, tüketicilere zaman kazandırıyor. Türkiye genelinde 200’den fazla kuruma ait fatura ödemesinin yapılmasının yanı sıra, GSM operatörleri için para, oyunlar için ise pin yüklenebiliyor.

Aktif Bank’ın perakende kanal ve bankacılık uygulama stratejileri için tamamlayıcı bir parça olan Yazarkasa POS ile Pavo, Mobil Yazarkasa POS faaliyetlerinin yanı sıra Desktop Yazarkasa POS faaliyetleri ile de perakende kanallarda farklı sektörlere ve firmalara özel katma değerli çözümler geliştiriyor. Pavo, N Kolay Uygulaması sayesinde Ingenico cihazların ÖKC yazarkasa özelliği yanında; fatura tahsilat, pin ve kontör yükleme özelikleri ile son kullanıcılarına iş ve gelir ortaklığı sunuyor. Pavo, güçlü Ar-Ge alt yapısı, çözüm odaklı satış-pazarlama stratejileri, nitelikli üretim ve operasyon hizmetleriyle müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlıyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum