Dünya Petrol Kongresi için hazırlanan fuar merkezi açıldı

dunya-petrol-kongresi-icin-hazirlanan-fuar-merkezi-acildi_e8fe62e.jpg

İSTANBUL (AA) – Dünya Petrol Kongresi Türk Milli Komitesi Başkanı ve Türkiye Petrolleri (TP) Genel Müdürü Besim Şişman, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez’in de katılımıyla 22. Dünya Petrol Kongresi için hazırlanan fuar merkezinin açılışını yaptı.

İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Anadolu Ajansının (AA) global iletişim ortağı olduğu, 22. Dünya Petrol Kongresi kapsamında hazırlanan ve sektörün önde gelen 100’den fazla şirketinin stant açtığı fuar alanın kapıları ziyaretçilere açıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, Dünya Petrol Kongresi Türk Milli Komitesi Başkanı ve TP Genel Müdürü Besim Şişman, Dünya Petrol Konseyi (WPC) Genel Direktörü Pierce Riemer ve WPC Başkan Yardımcısı Tor Fjaeran kurdele kesiminin ardından fuar alanındaki stantları gezdi.

Dünya Petrol Konseyi tarafından düzenlenen petrol ve doğalgaz endüstrisinin olimpiyatları olarak adlandırılan 22. Dünya Petrol Kongresi, İstanbul Kongre Merkezi’nde bugün başladı. “Enerji Geleceğimize Köprüler” temasılı kongre, 13 Temmuz Perşembe günü sona erecek.

Muhabir: Ebru Şengül, Dilara Zengin

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum