“Sabancı Üniversitesi Tanıtım Günleri” başlıyor

1499763125_MerkezBina.jpg

Sabancı Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl, 11 – 26 Temmuz 2017 tarihleri arasında her gün Tuzla’daki kampüsünde gerçekleşecek.

Sabancı Üniversitesi, akademik programları, eğitim olanakları, burs seçenekleri ve kampüs imkânları hakkında adayları ve aileleri bilgilendirmek amacıyla “Tanıtım Günleri” gerçekleştiriyor. 11 – 26 Temmuz 217 tarihleri arasında, Sabancı Üniversitesi’nin Tuzla’daki kampüsünde düzenlenecek “Tanıtım Günleri”ne öğrenciler ve aileleri Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere her gün katılabilecek.

Tanıtım Programı, kampüs turunu da kapsayacak şekilde 10:00-13:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Adaylara akademik yaşamın anlatıldığı bölümde Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ayşe Kadıoğlu, eğitim sistemi hakkında bilgi verecek. Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Menceloğlu, Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Vekili Prof. Dr. Özgür Kıbrıs ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Füsun Ülengin de fakülteler ve programları konusunda bilgi verecekler. Programda, ayrıca kontenjanlar ve tercih, burslar ile ders dışı yaşam – öğrenci kulüpleri, spor aktiviteleri, Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi, kampüs olanakları gibi konularda bilgilerin verildiği tanıtım sunumları yapılacak. Sunumların ardından kampüs turu yapılacak. Sunumların yanı sıra, gün boyunca Sabancı Üniversitesi’ni ziyaret eden öğrenci ve velilere Sabancı Üniversitesi ile ilgili bilgi verilecek ve kampüs turu düzenlenecek.

Kampüs ziyareti gerçekleştiremeyecek adaylar, veliler ve rehber öğretmenler tercihim.sabanciuniv.edu adresinden Sabancı Üniversitesi ile ilgili bilgi edinebilecekler.

Sitede, Sabancı Üniversitesi kontenjan, ücret ve burslar, fakülteler ve programlar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşılabilecek. Ayrıca, 0216 483 90 90 no’lu telefon aranabilecek.

Tanıtım Günlerine katılabilmek için ulaşım imkanları

Tanıtım Programı için kullanılabilecek ücretsiz servisler, Avrupa Yakası’nda saat 08:00’de 4.Levent Büyükdere Caddesi üzerindeki Sapphire AVM girişinin 150 metre önündeki 4. Levent İETT otobüs durağından hareket edecek.

Anadolu Yakası’nda saat 08:15’te Kadıköy Rıhtım Caddesi Sahil Mevkii Rıhtım Otel yanındaki Simit Sarayı ve saat 09:00’da Tavşantepe Metrosu (Gebze Yönü Çıkışı) önünden hareket edecekler. Aynı istikametlere dönüşler ise 13:30’da Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi önünden gerçekleşecek.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum