Liderler Boğaziçi’nde Buluşuyor

1492678036_boun_post.png

İş dünyasının dünyaca ünlü isimleri, Türkiye’nin seçkin profesyonelleriyle kampüs ortamında buluşuyor. Boğaziçi Üniversitesi’nin gelenekselleşen Boğaziçi Üniversitesi Liderlik Zirvesi, ‘liderlik’ temasıyla 24 Nisan’da Albert Long Hall’de düzenleniyor.

Üst düzey konuşmacıları ile benzersiz bir deneyim yaratmayı hedefleyen Boğaziçi Üniversitesi Liderlik Zirvesi, 24 Nisan tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Günümüzde hayatın her alanında başarılı olmak için edinilmesi ve sürdürülmesi gerekli olan ‘liderlik’ kavramını tartışacak olan liderler, iş dünyasında başarıyı yakalamak ve korumak için yapılması gerekenleri paylaşacak.

Holdinglerin kurucuları ve başkanları, Türkiye’nin ve dünyanın önemli şirketlerinin CEO’ları, üst düzey yöneticiler ve akademisyenlerin katılımıyla gerçekleşecek zirvede, “Değişime Liderlik Etmek, Kültürel Mozaikte Liderlik, Kurumsal İtibarın Temelleri ve Liderin Rolü” gibi konu başlıklarıyla liderliği masaya yatıracak.

Her sene daha da geniş bir network ağı ören zirvenin seçkin konuşmacıları arasında; İsviçre’nin en önemli dış politikalarından sorumlu olan Michael Ambühl, Coca-Cola Türkiye Kafkasya ve Orta Asya Bölüm Başkanı Galya Frayman Molinas, McGil Üniversitesi Desautels Faculty’de profesör ve Oxford Üniversitesi Green Templeton Kolejinin yardımcı ortağı Karl Moore, Wiseman Grup Başkanı Liz Wiseman gibi isimler yer alıyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum