FM 2019 mobile de görücüye çıkacak

280920181653270827115.jpg

SEGA, FM serisinin yeni oyununda, resmi Bundesliga lisansı ve yüzde 100 Almanca dil desteğine de yer verecek. Oyunun, Training modu, tamamen yenilenmiş yapısı ile karşımızda olacak. Bundan böyle, oyuncuların bireysel idmanları daha detaylı olacak ve Training modu sırasında bir sonraki maçın kadrosunu deneyebileceksiniz. Önceki oyunlarda yer almayan çok sayıda özellik de, FM 2019’de yer alacak. Menajerlik kariyeriniz sırasında, yıldız oyuncularınızın, genç yıldızlara ilham vermesi de güzel yenilikler arasında yer alıyor.

Oyundaki en büyük yenilik ise arayüz ve oynanış görüntüleri noktasında yapıldı. Yeni sunum sistemleri ve arayüz sayesinde, kullanıcı arayüzü çok daha hızlı ve kolay anlaşılır bir hale getirilecek. Özellikle de, FM 2019 Mobile ve FM 2019 Touch sürümlerinde, çok daha efektif bir deneyim bekleniyor. Bu kadar güzel detaydan sonra, oyunlarla ilgili fiyatlandırmaya gelelim.

FM 2019 Mobile ve FM 2019 Touch sürümleri, Android ve iOS için yayınlanacak. Ücretsiz sürümlerin olmayışına ek olarak, bazı içerikler için de uygulama içi satın alma sistemi yer alacak. Bu da, oyunun tutkunları için bol miktarda potansiyel harcama olacağı anlamına geliyor.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum