“Teknolojinin Yıldızları” seçiliyor!

GG_teknolojinin_yildizlari_gorseli_1-660x330.jpg

e-ticaret platformu GittiGidiyor ve anket platformu Poltio iş birliğiyle hayata geçirilen “Teknolojinin Yıldızları-2017” kısa listesi oylanmaya başladı.

e-ticaret platformundan yapılan açıklamaya göre, ayda 70 milyona yakın ziyaret ve 20 milyon kayıtlı kullanıcıyla Türkiye’nin lider e-ticaret platformlarından GittiGidiyor ve anket platformu Poltio iş birliğiyle hayata geçirilen “Teknolojinin Yıldızları-2017” kısa listesi GittiGidiyor Blog Teknoloji Editörü Erdal Kaplanseren liderliğinde oluşturulan jüri tarafından belirlendi. 2017 yılının favori teknolojik ürünleri halkın vereceği oylarla seçilecek.

Farklı kategorilerden ürünlerin oylandığı “Teknolojinin Yıldızları-2017” oylaması 23 Şubat’a kadar devam edecek. Yıldız ürünler, 28 Şubat’ta GittiGidiyor’un sosyal medya hesaplarından canlı yayınla duyurulacak.

“Teknolojinin Yıldızları” yılın dizüstü bilgisayarı, en iyi tablet, yılın telefonu, en iyi ekonomik akıllı telefon, en yenilikçi telefon, yılın televizyonu, yılın giyilebilir teknoloji ürünü, en iyi kulaklık, yılın dijital yayın platformu, yılın ürünü, yılın PC oyunu, yılın konsol oyunu ve yılın teknoloji markası olmak üzere toplamda 13 farklı kategoride oylanacak.

Geçen yıl, 2016 yılının favori ürünlerinin belirlendiği “Teknolojinin Yıldızları-2016” anketi yaklaşık 850 bin kez görüntülenmişti ve kullanılan toplam oy sayısı yaklaşık 100 bin olmuştu.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum