Playstation Store’da büyük indirim

psstore-promo.jpg

CNN Türk’ten Ecevit Bıkmaz’ın haberine göre Sony, PlayStation Store’de kaçırılmayacak bir indirim kampanyası daha başlattı. Üstelik bu indirim kampanyası süresinde PS Plus üyeleri iki katı indirime sahip olacak.

Örneğin yüzde 30 indirimle satılan bir oyunu, PS Plus üyeleri yüzde 60 indirimle satın alabilecekler. Kampanyadan yararlanmak için PlayStation Store web adresini ya da PlayStation cihazınız üzerinden mağazayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Şimdi gelelim hangi oyunların indirime girdiğine. Genel itibari ile bir indirim haberi duyduğumuzda aklımıza eski oyunların indirime girdiği gelir. Çünkü yapılan genelde bu. Özellikle de Steam bu konuda lider diyebiliriz. Yeni oyunlarda yüzde 5, yüzde 10 indirim yapan Steam, eski yapımlarda ise indirimin oranını yüzde 80’lere kadar vurduruyor.

PlayStation Store indiriminde ise durum tam olarak böyle değil. PS Plus üyelerinin iki kat indirim kazanacağı etkinlikte PES 2018, Injustice 2, Mafia 3 gibi yeni diyebileceğimiz oyunlar da mevcut.

Üstelik bu oyunların fiyatı da büyük ölçüde aşağı çekilmiş. Örneğin şu aralar elektronik perakendecilerinde 200 TL civarında fiyatlara satılan PES 2018 fiyatı 143 TL’ye kadar inmiş durumda. Eğer PS Plus üyesiyseniz bu indirimin biraz daha artacağını söylemek mümkün. Injustice 2’nin fiyatı 147 TL, Mass Effect Andromeda’nın fiyatı 89, GTA V para paketleri ise 151 TL’ye kadar inmiş durumda.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum