Feiyu yeni model dengeleyicisi G6’yı piyasaya sürüyor

images-1.jpg

Aksiyon kamera dengeleme sektörünün önemli markalarından Feiyu, yeni model aksiyon kamera dengeleyicisi G6’yı 16 Nisan’da piyasaya sürecek.

Aksiyon kamera dengeleme sektörünün önemli markalarından Feiyu, aksiyon tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan aksiyon kamerasının yeni model dengeleyicisini tanıttı. G serisinin yeni modeli G6, 16 Nisan’da piyasaya sürülecek. Yapılan açıklamada; ilk olarak, WiFi+ bluetooth özelliği ile GoPro aksiyon kameralarıyla bağlantı kurulduğunda kullanıcıların modları değiştirmesine ve kamera parametrelerini yan ekran anahtarına tek tıklamayla ayarlamasına olanak tanıyor. Yeni Feiyu G6 dengeleyiciler, kullanıcıların kamera ve dengeleyiciyi daha iyi kontrol edebilmesine olanak tanımak amacıyla kamera parametrelerini, dengeleyici modunu ve bluetooth bağlantısını okumasına olanak tanırken, OLED ekranla sunulacak.

Yeniden programlanmış sistematik algoritması sayesinde daha az güç tüketimiyle daha iyi performans elde edilecek modelde, güçlendirilmiş motor torku ile de kullanıcıların sinematik görüntüleri daha iyi denge ve etkinlikte almalarını sağlayacak.

Modelin en önemli özelliği ise yeni algoritma çerçevesi sayesinde G6 dengeleyicisinin daha esnek ve dengeli olduğu kaydedilirken; yeni yükseltme tasarımı, dengeleyicinin tüm yönlerde ve hem yunuslama ekseni, hem de kılavuz ekseninde serbest dönüş yapmasına olanak tanıyarak video yapımcısına yeni engelsiz vizyon sağlayacak.

Ayrıca G6 model dengeleyici GoPro HERO6 gibi kamera boyutuna sahip diğer aksiyon kameralarıyla uyumlu olduğu bildirildi.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum