Kraliyet Ailesi’nden yeni geline uyarı geldi

meghan.jpg

İngiliz basını Sussex Düşesi Meghan Markle’ın “Daha az Hollywood yıldızı gibi giyin” şeklinde uyarılar aldığını öne sürdü.

Prens Harry ile evlenerek İngiliz Kraliyet Ailesi’ne katılan Meghan Markle’ın Kensington Sarayı’nda ortalığı karıştırdığı öne sürüldü. İngiliz basını, Kraliyet Ailesi’ne girdikten hem alışkanlıkları hem de giyim tercihiyle Markle’ın birçok kez uyarı aldığını yazdı.

Mail on Sunday’e konuşan Kraliyet Ailesi içindeki kaynaklar, yetkili ve görevlilerin uyarılarına rağmen Markle’ın kıyafet tercihlerinin başta Kraliçe Elizabeth olmak üzere birçok kişinin tepkisini çektiğini ifade etti.

Hatta Kraliçe’nin 37 yaşındaki Düşes’in Givenchy tarafından yapılan gelinliği giymesine izin verdiği fakat daha sonra giydiği kıyafetleri onaylamadığı iddia edildi.

Kensington Sarayı’ndan kaynaklar, “Meghan’a daha az Hollywood yıldızı ve daha çok bir soylu gibi giyinmesi konusunda uyarılar yapıldı” dedi.

İngiliz basını, Kraliyet Ailesi’ne girdikten hem alışkanlıkları hem de giyim tercihiyle Markle’ın birçok kez uyarı aldığını yazdı.

Ancak Kraliyet Ailesi’nde kıyafet krizinin haziran ayındaki Cheshire ziyaretinde arttığı belirtildi. Meghan’ın ziyaret için şapka takmayı reddetmesi tartışmaları alevlendirdi. Kraliçe’nin şapka takacağını açıklamasının ardından aynısını yapmasını gereken Meghan, şapkayla ziyarette bulundu.

Ayrıca Meghan Düşes’in sabahları saat 5’te ayağa kalktığı ortaya çıktı. Markle’ın saray içerisindeki bu enerjinin birçok saray çalışanı ve Kraliyet Ailesi üyesi tarafından tepki çektiği öne sürüldü

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum