Almanya sosyetesinde gündem şantajcı Türk doktor

sosyete-aligulen_16_9_1539855194.jpg

Almanya’da Türk sosyetesi birbirine girdi…

Olayın içinde şantaj, tehdit, gözdağı, mahkeme ve İsmail YK bile var…

Almanya’da kendine ait bir blogu olan ve Instagram’la birlikte Snapchat’te 450.000 aşkın takipçisi olan Medine ile Düsseldorf’ta yaşayan estetik cerrah Dr. Murat Dağdelen arasında yaşanan tartışma kısa sürede alevlendi ve Alman basınında gündeme geldi.

Her şey Dr. Dağdelen’e sık sık tedavi olmaya giden Medine’nin bir gün “Ben senin tanıtımını yaptım. 100 bin euro vermezsen, haysiyet cellatlığını yapar, bütün ününü söndürürüm” diyerek şantaj yapmasıyla başladı.

Doktor Dağdelen’in iddiasına göre Medine K., “Benim sayemde milyonlar kazandın. Seni ben dünyaya tanıttım. Senin piyasada ismini bitiririm” benzeri tehditlerde bulundu ve ayrıca kötü bir ameliyat yaptığının iddia edileceğini, hatta cinsel tacizle suçlayacağını ve 100 bin Euro istediğini öne sürdü.

Oberhausen’de yaşanan olayların ardından yargıya başvuran Dağdelen beklediğini alamadı. Bununla ilgili dava 10 Ekim’de görüldü ancak mahkeme, yeterli delil bulunmadığına hükmederek Medine A.’ya ceza vermedi.

Duruşmadan sonra Medine A. gözyaşlarına boğuldu ve, „Sadece şu an için şanslı olduğumu söyleyebilirim. Bu olaylar yüzünden bebeğimi kaybettim“ diye konuştu.

Kaynak

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum