Trump: “Kanye tam bir çetin ceviz”

5bc0459bae784927205029db.jpeg

Kanye West, ABD Başkanı Donald Trump’ın müzisyenleri ve sanatçıları koruyan yeni bir yasa imzalaması esnasında Beyaz Saray’ı ziyarette bulundu.

Daha önce taktığı ve Trump ile özdeşleşen Make America Great Again (Amerika’yı yeniden harika yap) şapkasıyla Oval Ofis’e gelen Kanye West, son zamanların en ilginç ziyaretine imza attı.

West konuşmasına hapishane reformu ile ilgili düşünceleriyle sözüne başladı.

West ardından olay olan Make America Great Again (Amerika’yı yeniden harika yap) şapkasıyla ilgili olarak “Bu şapkada bir şey var. Beni Superman gibi hissettiriyor” dedi.

Tam 10 dakika boyunca aralıksız olarak konuşan West, Trump’ı bile şaşkına çevirdi. Trump’ın ilk sözü “Bu oldukça ilginçti” oldu.

Trump’ı desteklemesiyle ilgili olarak gelen tepkilere sitem eden West, “İnsanlar, eğer siyahsanız, Demokrat olmanız gerektiğini bekler. Ama SNL programında da anlatmaya çalıştığım şey buydu; Eğer o (Trump) iyi görünmüyorsa, biz de iyi görünmüyoruz” dedi.

Hapishane reformları ile ilgili olarak Trump’ın “Ben her şeye açığım. Kanye benimle istediği zaman konuşabilir. O tam bir çetin ceviz” demesi üzerine ise West, ABD Başkanı’na “Seni zor durumda bırakmak istemem dostum” dedi.

Yazıyı paylaşın:

Yorumlar

yorum